Impuls Band

Kochamy muzykę i chcemy grać dla ciebie

Nasz Zespół

Grzegorz - wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon. Bardzo dobra znajomość branży muzycznej z wieloletnim doświadczeniem w organizacji i nagłaśnianiu wszelkich imprez, również w plenerze.

Marcin - piękny wokal, gitara. Uczestnik konkursów i programów muzycznych, takich jak "IDOL". Gra na gitarach klasycznej i elektryczej, świetnie śpiewa w j. angielskim. Na co dzień pasjonat muzyki.

Kasia - wokal, gitara klasyczna, ciepły i charakterystyczny głos przyciągający uwagę. Szeroki repertuar od polskich standardów po najnowsze hity.

Łukasz - perkusja.

Nasza oferta

Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną wszelkich imprez: wesela, dancingi, zabawy sylwestrowe i karnawałowe, studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe - również w plenerze. Potrafimy dostosować się do wymagań organizatora - nasz repertuar zapewni dobrą zabawę gościom w różnych przedziałach wiekowych. Gramy zarówno polskie standardy, muzykę nowoczesną z list przebojów, jak i biesiadną. Mamy doskonały kontakt z publicznością, a imprezy w zależności od życzeń, mogą być wzbogacone o najlepsze zabawy i konkursy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dużej mocy. Oświetleniem i nastrojową mgłą estradową budujemy wyjątkowy klimat naszych występów, wzbogaconych o prezentacje TV. Jeśli zatem chcecie zadbać o szampański nastrój na Waszej imprezie, wybierzcie Impuls.

Dodatkowa oferta - impezy z DJ'em, kliknij ->DJ PULS PARTY

www.000webhost.com